Uncategorized

BLOGI MOJE- TO WIARA W LEPSZE JUTRO

Baner EroDate [SOI]

TO BARDZIEJ ZAPROSZENIE NIŻ ARTYKUŁ

 

Chcę wszystkich zaprosić na moje blogi w tym jeden prowadzony wraz z Danielem Kopciem. Wędkarzem z zamiłowania. Moje blogi są na przeróżne tematy. Typowo tematyczny to blog prowadzony wraz z Danielem Kopciem.

 

Choć blog PSYCHOLOGIA W ŻYCIU I POMOC INNYM <link> też jest dosyć tematyczny i ma też ważny cel. W tym blogu wyjaśniam zagadnienia psychologiczne. M. in na temat uczuć i emocji. Zastanawiam się tam nad różnymi problemami związanymi z ludzką psychiką. I przedewszystkim robię artykuły o ludziach chorych. Potrzebujących pomocy. Prowadzę tam też listę zbiórek wiarygodnych. Wiem, że już trochę pomógł ludzia tym.

 

SĄ JESZCZE DWA BLOGI NAJSTARSZE

PRZEZ ŻYCIE Z UŚMIECHEM <link>– to blog, który był pierwszy. Mam do niego ogromny sentyment. Jest to blog ogólny o życiu. Jest tam MÓJ PAMIĘTNIK, MOJA PRZESZŁOŚĆ, HISTORIE Z ŻYCIA WZIĘTE LUDZI, POLSKA RZECZYWISTOŚĆ, CIEKAWOSTKI MEDYCZNE I INNE. Poruszam tam tematy państwa- życia w nim, które rzsdko kiedy są omawiane, a tak ważne. Mało kto nawet o tych ustawach itd. wie. W ciekawostkach medycznych poruszam różne choroby i ich leczenie w Polsce. Głównie te na, które sama choruje.

RADOŚĆ ŻYCIA I PIZYTYWNE ZMIANY <link>- to taki lekki blog o moich zainteresowaniach. Między innymi muzyka, książki i fotografia. Ostatnio używany też do kopi artykułów z innych blogów by móc je udostępniać. Gdyż przez Acta 2 już dwa blogi w pewnym sensie są zablokowane.

 

JAK TO JEST Z TYM, ŻE ODWIEDZACIE, SUBSTRYBUJECIE I POMAGACIE?

 

Ponieważ zarabiam na tym. Narazie to grosze dlatego tak ważna jest ilość substrybcji i osób odwiedzających codzień blogi. Niechce całe życie musieć prosić się w zbiórce o pieniądze. Chce sama zarabiać, a że nie mogę normalnie pracować to pracuje w taki sposób, który nie męczy mnue za nad to. Wybieram porę pracy i robię ją w domu. Pasuje idealnie do mojej sytuacji zdrowotnej. I jest możliwość zarobienia i to duża. Aczkolwiek wymaga to czasu oraz też zdobycia czytelników co jest mi teraz w znacznym stopniu utrudnione przez Acta 2. Dla tego dziś robię taki artykuł, a nie inny. Pomagacie też innym odwiedzając PSYCHOLOGIE I POMOC. Jak? Tym, że może zechcecie wesprzeć czyjąś zbiórkę badz choć ja udostępnić. Także jak widać czarno na białym- odwiedzacie, substrybujecie i pomagacie- wspieracie moje leczenue jak i innych osób.

Tu jeszcze raz prezentuję linki do blogów i zachęcam do czytania:-)))

PRZEZ ŻYCIE Z UŚMIECHEM

PSYCHOLOGIA I POMOC INNYM

RADOŚĆ ŻYCIA Z HOBBY

 

No i oczywiście ten tutaj gdzie zapraszam na artykuły m.in:

WOLNE OD LOWIENIA

X- SAFE GURU

TARGI WĘDKARSKIE W UK

 

Zdj. tytułowe własne

 

 

 

6 komentarzy

 • Krzysiu

  Będzie jeszcze nie jedna wygrana. Wszystko ma swój czas i swoją pore. Twoja też nadejdzie. Bo zasluzyles na nią. Ciężką pracą zwłaszcza.

 • Renaldo

  Nice post. I was checking constantly this blog and I am impressed!

  Extremely helpful info particularly the last part 🙂 I care for such info
  much. I was looking for this certain info for a long time.
  Thank you and best of luck.

 • BruceImmum

  I really appreciate this wonderful post that you have provided for us. I assure this would be beneficial for most of the people. Thanks for sharing the information keep updating, looking forward to more posts.

%d bloggers like this: