Uncategorized

POPROSTU EWA

Baner EroDate [SOI]

ZAPRASZAM NA NOWY BLOG O PROSTEJ NAZWIE POPROSTU EWA

Będą na blogu POPROSTU EWA MORDAL publikowanc zdjęcia nietypowe moje i linki do różnych polecanych sklepów, od których dostanę prowizje jeżeli ktoś coś kupi. Także linki do portali, ankiet itd. Kto wypełni i potwierdzi e- mailem też dostanę za to pare złoty. Dzięki czemu wesprzecie moją tragiczną sytuację. A Was to nic nie kosztuje. Jak wiecie za pierdulke dostałam bana w Adsense. Zabrano mi 725 zł, które miały być na czynsz zaległy i bieżący oraz na jedzenie. Jestem teraz całkiem zdana już na pomoc ludzi w każdej kwestii. Do tego został mi tylko ten blog by móc jakoś do Was docierać. Gdyż przez acta 2 fb zablokowalo mi resztę blogów.

 

Blogi to moja praca. Tylko to jestem w stanie robić. Najwiejszy dochód był z Adsense. Niestety te reklamy wyskakują nawet jak piszę artykuł. I niechcący ze 3 razy kliknelam. I tak cud, że tylko tyle razy. No, ale adsense to wystarczyło by na miesiąc dac bana i zabrać pieniadze. Już ich nie dostanę.

RESZTA FIRM CO MAM Z NIMI UMOWE TO DOSŁOWNIE GROSZE

 

Szczerze? Z ceneo mam raz na 3- 4 miesiące 100 zł, a z My lead może coś być lecz potrzebuję chętnych osób, które ze chcą robić zakupy poprzez mój blog. W tej chwili mam trzy znane sklepy tam EURO RTV AGD, ALLEGRO i AliExpress. Też są one dostępne na blogu: Radość życia <klik> no i na nowym: Poprostu Ewa Mordal <klik>. Jeżeli zrobicie zakupy w tych sklepach poprzez mój blog ja dostanę ok. 1% wartości zakupów.

Można też rejestrować się w portalach randkowych, u wróżek itd. Za taka rejestrację i potwierdzenie e- maila i dokończenie uzupełniania profilu mam od 2 do 8 zł nawet. Nie musicie całkowicie swoich prawdziwych danych dawać bo rozumiem, że to może być nie miłe.

Mamy też opcję założenia konta. Jeżeli zalozycie w walutomacie. Co jest bardzo proste. Bez formalności. I potwierdzicie telefonicznie to jak zadzwonią- ja dostanę 28 zł. Też jeżeli ktoś weźmie pożyczkę bądź wyrazi chęć jej wzięcia przez mój blog, a potem potwierdzi to telefonicznie ja dostane 13 zł.

Są też gry tam i beda pojawiać się często różne nowe. Więc serdecznie zaoraszam tam do zapoznania się z ofertą:

NOWY BLOG

BLOG STARSZY GDZIE TEŻ SĄ OFERTY

MOJA SYTUACJA TERAZ JEST DOSŁOWNIE KRYTYCZNA

Zostałam w pewnym sensie bezrobotna. Czuję, że jak tak dalej pójdzie stracę mieszkanie. Wpierw prąd wyłącza. Leczenie też szlak trafi. O jedzeniu nawet boję się mówić. Nie długo czeka mnie wizyta u lekarza w Opolu. Nie pojade bo za co? A przecież muszę. Nie długo następne recepty. Do 10 niwy czynsz zapłacić. A mam już zaległy z poprzedniego. O prądzie boję się nawet wspominać. Jestem załamana tak, że czuję się jak zombie. Chodzę, oddycham i coś tam widzę lecz w środku czuję jakbym umierała. Cały sens życia mojego sxlak trafił. Bo tyle pracy by było lepiej włożyłam, a tu nic z tego. Ponioslam porażkę, która skutki będzie mieć oplakane.

 

TAKŻE JEDYNA NADZIEJA TO AFILACJA W MY LEAD ORAZ ZBIÓRKA

Teraz jestem doslownie zdana na obcych ludzi. Na ich łaskę, że zarejestruja się przez mój blog bądź coś kupią. Albo może zechcą wpłacić na zbiórkę zrzutka .

Nie ważne co zrobicie. Lecz każda forma pomocy to bardzo dużo dla mnie. I z góry Wam dziękuję❤ Nawet paczki z jedzeniem i środkami higienicznymi mile widziane. Bardzo Was proszę o każdą pomoc❤

Z góry dziękuję!

Adres i więcej info pod adresem e- mail:

Evamordall@gmail.com

 

Zapraszam też na główny blog:

Przez życie z uśmiechem

Zdj. użyte na blogu własne i też z internetu.

 

 

Możliwość komentowania POPROSTU EWA została wyłączona
%d bloggers like this: